KrajRegion

Ciało noworodka w bagażniku motocykla. Matka z zarzutem dzieciobójstwa

Kobieta zgłosiła się na konsultację ginekologiczną. Wtedy okazało się, że niedawno urodziła dziecko. Policjanci znaleźli ciało noworodka w bagażniku motocykla. Kobieta twierdzi, że to nieszczęśliwy wypadek.

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Mieszkanka podwrocławskiego Mirkowa zgłosiła się do ginekologa. Podczas badania okazało się, że niedawno urodziła dziecko. Kobieta przyznała, że dziecko nie żyje, a jego śmierć, to nieszczęśliwy wypadek.

Lekarz powiadomił policję. Funkcjonariusze znaleźli ciało noworodka tuż obok domu kobiety. Zwłoki ukryte były w bagażniku motocykla.

Kobieta twierdzi, że śmierć jej dziecka to nieszczęśliwy wypadek – poród odbył się bardzo szybko, podczas wizyty w toalecie. Dziecko miało wlecieć do muszli klozetowej, uderzyć się w głowę i zachłysnąć wodą.

Wyniki sekcji zwłok nie potwierdzają, ani nie zaprzeczają zeznaniom kobiety. 35-latka została aresztowana. Usłyszała zarzuty dzieciobójstwa i znieważenia zwłok. Przyznała się tylko do drugiego zarzutu.

Potrzebne będą kolejne badania, które pomogą w ustaleniu, czy dziecko urodziło się żywe i jak zginęło.

 

źr. Polsat News/m-ps

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close