Region

Cieszyn: Rozpoznajecie tych złodziei? [ZDJĘCIA] Policja prosi o pomoc

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do których doszło na terenie sklepu przy ul. Bielskiej w Cieszynie. Widoczni na zdjęciach mężczyźni ukradli alkohol o wartości blisko 1300 złotych.

 

Podejrzewani o kradzież mężczyźni dwukrotnie „zwinęli” alkohol ze sklepowej półki. Najpierw w dniu 30 czerwca o godzinie 11.30, a następnie w dniu 11 lipca o godzinie 9.30.

Podejrzani mężczyźni są w wieku około 30-40 lat, średniej budowy ciała, mają krótkie włosy. Jeden z nich miał zarost na twarzy, ubrany w niebieski t-shirt, ciemne, jeansowe spodnie oraz ciemne obuwie. Drugi mężczyzna ubrany był w bluzę dresową w kolorze ciemnym, spodnie dresowe ze wstawkami, sportowe obuwie koloru czarnego z białymi wstawkami.

Cieszyn: Rozpoznajecie tych złodziei? [ZDJĘCIA] Policja prosi o pomoc (fot.KPP Cieszyn)
Cieszyn: Rozpoznajecie tych złodziei? [ZDJĘCIA] Policja prosi o pomoc (fot.KPP Cieszyn)
Cieszyn: Rozpoznajecie tych złodziei? [ZDJĘCIA] Policja prosi o pomoc (fot.KPP Cieszyn)

ZOBACZ TAKŻE: NAJNOWSZE WYDANIE TVS SILESIA FLESZ

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców lub mające wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ulicy Wojska Polskiego 2 lub pod nr tel. (33) 8516 200, (33) 8516 280 lub (33) 8516 281. Można też informować pisząc na e-mail dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl

 

(źr: KPP Cieszyn)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close