RegionWiadomość dnia

Co robić 15 sierpnia? Stadion Śląski zaprasza na zwiedzanie!

Co robić z czasem wolnym w środę, 15 sierpnia? Dni wolnych ostatnio mamy całkiem sporo – czasem gorzej z pomysłem na zagospodarowanie takiego „1-dniowego urlopu”. Jeśli akurat nie wybieracie się na żadną defiladę – to możecie wybrać się na zwiedzanie. Zaprasza na nie Stadion Śląski.

 

ZOBACZCIE RÓWNIEŻ: Najnowsze wydanie Silesia Flesz [14.08.2018]

Przed nami ostatnie tygodnie wakacji i doskonały moment, by wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi skorzystać z możliwości zobaczenia wnętrza chorzowskiego giganta. Do zwiedzania stadion zaprasza 15 sierpnia

Uczestnicy tej wyjątkowej wycieczki będą mieli okazję zobaczyć miejsca, które w trakcie trwania wielkich imprez na stadionie, nie są dostępne dla publiczności. Zwiedzanie rozpocznie się od wejścia do szatni reprezentacyjnych z odnową biologiczną. Następnie zwiedzający wyjdą na arenę główną, na której mogą przebiec po najszybszej bieżni świata lub zasiąść na trybunie. Poza tym trasa zwiedzania obejmuje także obejrzenie wystawy „Potęga emocji. Stadion Śląski 1956-2018”, na którą składają się fotografie, fragmenty nagrań oraz oryginalne eksponaty, wśród nich m.in. szmacianka Gerarda Cieślika, czyli piłka uszyta własnoręcznie przez legendarnego piłkarza.

Zwiedzanie będzie możliwe co godzinę. Zaczynamy o godz. 10.00, a ostatnia grupa wejdzie o godz. 18.00. Zapisy odbywają się na podstawie dokonanej rezerwacji na adres: rezerwacje@stadionslaski.pl. W ciągu jednej godziny w zwiedzaniu może wziąć udział max. 50 osób. Sprzedaż biletów odbywa się w recepcji pawilonu sportowo-hotelowego.

Koszt zwiedzania indywidualnego to 10 zł przy zakupie biletu normalnego i 5 zł – ulgowego. Można również skorzystać ze zwiedzania grupowego (powyżej 15 osób), gdzie bilet normalny kosztuje 8 zł, a ulgowy 3 zł. Przypominamy, że ulga przysługuje dzieciom, młodzieży szkolnej, emerytom oraz rencistom. Dzieci do 3. roku życia wchodzą za darmo.

Jednocześnie przypominamy, iż w związku z przygotowaniami do imprez, które odbędą się w najbliższym czasie na Stadionie Śląskim tj. Memoriał Kamili Skolimowskiej oraz mecz żużlowy Polska – Reszta Świata, zwiedzanie obiektu nie będzie możliwe od 20 do 31 sierpnia.
(źr: slaskie.pl)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close