AlarmRegionWiadomość dnia

Co za jatka! Zaatakował żonę tłuczkiem do mięsa!

Tragedia rozegrała się na bielskim osiedlu Słonecznym. Mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 63-letnią żoną. W czasie kłótni 61-latek groził kobiecie śmiercią. Pokrzywdzona przed rozjuszonym mężczyzną zabarykadowała się w pokoju – jednak nie na długo znalazła tu azyl. Mąż wybił szybę w drzwiach i zaatakował swoją ofiarę tłuczkiem do mięsa. Kobieta doznała urazu głowy. Na szczęście zdołała uciec z mieszkania. O zdarzeniu zaalarmowała sąsiadów. Wezwane na miejsce pogotowie przewiozło 63-latkę do szpitala. Obrażenia, których doznała na szczęście nie zagrażają jej życiu.

 

Policjanci zatrzymali awanturnika. Mężczyzna był trzeźwy. Wkrótce usłyszy zarzuty. Za usiłowanie zabójstwa i znęcanie się nad małżonką grozi mu kara dożywotniego więzienia. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close