KrajRegion

Co za tragedia! 12-latka popełniła samobójstwo!

12- letnia dziewczynka popełniła samobójstwo! Tragedia rozegrała się w mieszkaniu jej koleżanki.

 

 

Znamy miejsce, skąd odleciało całe województwo śląskie! TOP 5 Silesia Flesz zaprasza na mega-ODLOT!

Tragedia rozegrała się w jednym z mieszkań w powiecie żarskim 6 kwietnia, o szczegółach sprawy prokuratura w Żarach poinformowała jednak dopiero teraz. 12-latka była w mieszkaniu swojej koleżanki. W pewnej chwili, dziewczynka wykorzystując chwilę nieuwagi swojej koleżanki, targnęła się na swoje życie.

Dziewczynka po chwili zauważyła co się stało – natychmiast wezwała służby ratunkowe, sama także usiłowała pomóc koleżance. Kiedy na miejsce przyjechało pogotowie, ratownicy natychmiast rozpoczęli akcję reanimacyjną. 12-latka, która usiłowała popełnić samobójstwo trafiła błyskawicznie do szpitala. Niestety, mimo wysiłków lekarzy – zmarła dwa dni później.

Nie wiadomo co mogło być przyczyną tak dramatycznej decyzji 12-latki. Prokuratura nadal prowadzi czynności, wyjaśniające wszystkie okoliczności tej tragedii.

źródło: Głos Wojewódzki
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close