Region

Częstochowa: Naraziła trójkę swoich dzieci na niebezpieczeństwo. Nieodpowiedzialnej matce grozi 5 lat więzienia

30-latka naraziła troje swoich dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Kobieta mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu „opiekowała się” razem ze swoim konkubentem rocznym i 8-letnim chłopcem oraz 10-letnią dziewczynką. Maluchami zajęły się placówki opiekuńcze.

 

Kto biegał na golasa krzycząc SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU? I kto strzela do dzików jak do tarczy? Zobaczcie nowe TOP 5 SILESIA FLESZ!

W nocy z poniedziałku na wtorek, oficer dyżurny z komisariatu II otrzymał zgłoszenie interwencji domowej w dzielnicy Dźbów. Jak ustalili policjanci, którzy pojechali na miejsce, między 30-latką i jej konkubentem doszło do awantury. Kobieta była agresywna i pobudzona. Mundurowi wyczuli od niej alkohol. Po zbadaniu okazało się, że miała w organizmie prawie 2 promile, jej partner natomiast – blisko promil. W tym stanie para sprawowała opiekę nad trojgiem dzieci. Roczny chłopczyk został przewieziony do szpitala, a jego rodzeństwo w wieku 8 i 10 lat do placówki opiekuńczej. O zdarzeniu został poinformowany sąd rodzinny, który zadecyduje o dalszym losie dzieci.

Ich matka, gdy tylko wytrzeźwiała, usłyszała zarzut narażenia swoich dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za przestępstwo to grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawa jest w toku. Śledczy z komisariatu II w Częstochowie ustalają szczegóły zdarzenia.

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close