Region

Częstochowa: Zaginął Jacek Błaszczyk, którego znakiem rozpoznawczym mają być mocno owłosione ramiona [FOTO] Policja prosi o pomoc

Policjanci z Komisariatu III Policji w Częstochowie poszukują 49-letniego Jacka Błaszczyka. Jak ustalono, mężczyzna ostatni raz widziany był 14 czerwca około godz. 20:00 w rejonie Promenady. Zaginiony może potrzebować pomocy lekarskiej. 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ podpowiada, co zrobić żeby się nie roztopić w upał 😉


Rysopis zaginionego: wzrost ok 176cm; sylwetka smukła; włosy krótkie, ciemne; oczy niebieskie; uzębienie pełne.

Znaki szczególne: znamiona na plecach w kształcie drobnych brązowych plam, klatka piersiowa i ramiona mocno owłosione.

Ubiór zaginionego: ubrany w spodnie typu jeans 3/4, koloru jasnego; podkoszulkę typu t-shirt koloru białego z napisem na przodzie w kolorze ciemnym, na nogach sandały z krytymi palcami.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji III w Częstochowie, nr tel. 034 369 15 11 lub z najbliższą jednostką policji – numer telefonu alarmowego 112.

 

źr. KMP Częstochowa

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close