RegionWiadomość dnia

Czołowe zderzenie pomiędzy Miasteczkiem Śląskim, a Tarnowskimi Górami. Lądował śmigłowiec LPR

Czołowe zderzenie na DW908, pomiędzy Miasteczkiem Śląskim, a Tarnowskimi Górami. W wypadku poszkodowani zostali obydwaj kierujący. Stan jednego z nich był na tyle poważny, że został on przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w środę 21 marca, tuż po godzinie 13:00 na DW 908, pomiędzy Miasteczkiem Śląskim, a Tarnowskimi Górami. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-letni kierowca Fiata Panda, z nieustalonych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z Audi, którym podróżował 66-latek. W wyniku zdarzenia obydwaj kierowcy odnieśli obrażenia ciała i trafili do szpitali. Stan 35-letniego mężczyzny był na tyle poważny, że do szpitala został on przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga przez kilka godzin była całkowicie zamknięta w obydwu kierunkach. Na miejscu wypadku pracowali tarnogórscy policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielali pomocy poszkodowanym oraz zorganizowali objazdy dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.

(źr: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close