RegionSportWiadomość dnia

Czwarta liga dla Podlesia TAKI CH..!!! Skandaliczny film AKS Mikołów krąży już po sieci! [WIDEO]

Filmik z szatni, na nim półnadzy – co po meczu zrozumiałe – piłkarza AKS Mikołów, cieszący się z awansu do IV ligi i krzyczący „Czwarta liga dla Podlesia – taki ch..!!!”. Filmik z facebooka już robi furorę w sieci. Ale klubom nie jest do śmiechu po takich „pozdrowieniach”.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ podpowiada, co zrobić żeby się nie roztopić w upał 😉

Tak cieszy się Amatorski Klub Sportowy z Mikołowa. Radość po awansie do 4 ligi uzasadniona choć treść sposób i jej wyrażania już niekoniecznie. To co dzieje się na tym filmie w szatni, z piłkarskim Fair Play niewiele ma do czynienia. Choć to jedna z najniższych klas rozgrywek piłkarskich, to emocje wywołuje podobne jak w lidze mistrzów, tyle że w tym wypadku raczej o charakterze pozaboiskowym.

Tak wyglądała szatnia AKS-u a to co w niej się stało nagrał jeden z piłkarzy. Film trafił do adresata komunikatu czyli w tym sezonie bezpośredniej konkurencji do awansu Podlesianki Katowice. Tu tej radości nie podzielają dlatego postanowiono upublicznić nagranie w mediach społecznościowych klubu. Wywołało to żywą dyskusję.

 

-Otrzymaliśmy na naszym profilu facebookowym komunikat klubu z Mikołowa, który wskazuje, ze absolutnie nie poczuwają się do odpowiedzialności. Stoją murem za zawodnikami, którzy to nagranie stworzyli. Dlatego nie oczekujemy czegoś takiego. A czy nakazuje to dobre wychowanie? Czy nakazuje to postawa sportowa? To pozostawiam do oceny tym ludziom, którzy mieli to okazję zobaczyć. Zaznaczę, że jest już na dzień dzisiejszy ponad 4,5 tys. wyświetleń tego filmu – mówi Dawid Brehmer, LGKS 38 Podlesianka Katowice

Czwarta liga dla Podlesia TAKI CH..!!! Skandaliczny film AKS Mikołów krąży już po sieci!
Czwarta liga dla Podlesia TAKI CH..!!! Skandaliczny film AKS Mikołów krąży już po sieci!

W sezonie Podlesianka z AKS-em walczyła zawzięcie. Do ostatniego momentu nie było pewne która z drużyn awansuje do IV ligii.

 

Nie znamy powodu takiej aktywności drużyny z Mikołowa, nikt z klubu nie chciał się dziś wypowiadać przed kamerą. Na stronie pojawiło się za to oświadczenie, w którym AKS postanowił przeprosić. Tyle że niełatwo je odnaleźć.

 

W odniesieniu do sytuacji związanej z publikacją krótkiego filmiku, na którym grupa zawodników naszego klubu wykrzykuje w szatni obraźliwe hasła w kierunku jednego z katowickich klubów informujemy, że jako „Zarząd” nie popieramy tego typu zachowań a osoby odpowiedzialne za to zdarzenie zostały już ukarane. Jeśli ktokolwiek poczuł się obrażony to z tego miejsca serdecznie go przepraszamy.
Życzymy wielu sukcesów w zbliżającym się sezonie.
Zarząd” AKS Mikołów

 

autor: Łukasz Kądziołka
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

2 thoughts on “Czwarta liga dla Podlesia TAKI CH..!!! Skandaliczny film AKS Mikołów krąży już po sieci! [WIDEO]”

  1. Jak to możliwe, że ten pan trenuje dzieci w Aksie? On ma przykład dawać… Ciekawe czy będą wyciągnięte jakieś konsekwencje…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close