Region

Czy jutro jest niedziela handlowa? Sprawdź, czy zrobisz zakupy

Czy 28 marca przypada niedziela handlowa? W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi można spodziewać się zwiększonego ruchu w sklepach. W niedzielę, 28 marca, zrobicie zakupy, choć zgodnie z wprowadzonymi obostrzeniami – nie wszędzie.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Według przepisów w 2021 roku jest 7 niedziel handlowych. Jedną z nich mamy już za sobą – była 31 stycznia. Kolejna przewidziana jest na 28 marca. Kolejne niedziele handlowe przypadają na: 25 kwietnia, 27 czerwca, 29 sierpnia, 12 i 19 grudnia.

Przypomnijmy jednak, że od dzisiaj obowiązują nowe obostrzenia, a co za tym idzie zakupów nie zrobimy w większości sklepów w galeriach handlowych. Otwarte będą jedynie sklepy spożywcze, apteki, czy salony prasowe. Zamknięte będą również markety budowlane o powierzchni powyżej 2 tys. m2, a także sklepy meblowe.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wybuch gazu w Zabrzu: Popękany blok da się naprawić. Ruszyła fala pomocy dla poszkodowanych

Katowice pokazały, jak chcą oznakować ulice, place i ronda. Podoba się Wam?

Jego teledyski robią miliony odsłon w sieci! Sosnowiczanin nominowany do Fryderyka [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close