KrajRegion

Czy rozwiążesz kryminalną zagadkę TVS? Dołącz do śledztwa!

Znany artysta, Mirosław Z., miał zagrać koncert w Katowicach z okazji 10-lecia TVS. Na kilka minut przed wyjściem na scenę ochroniarz zgłosił, że artysta zniknął z garderoby.

 

Na miejsce przybyli specjaliści – detektyw Kojak z Nowego Jorku, Thomas Magnum z Hawajów i policjanci z Miami, James Crockett oraz Ricardo Tubbs. Zniknięcie Mirosława Z. było zagadkowe – garderoba artysty miała tylko jedno wejście, strzeżone przez ochroniarza.

Specjaliści przyjrzeli się miejscu zaginięcia. Garderoba była skromna – pomieściła fotel, stolik, lustro oraz wieszak. Na stoliku leżała szczotka do włosów.

Detektyw Kojak od razu przystąpił do śledztwa.

– To do Mirka niepodobne – załkała żona artysty. Ochroniarz do niej podbiegł, chcąc pocieszyć kobietę, jednak ta go odepchnęła. – Przecież czeka nas wielki koncert w Zakopanem, a dziś supportowała nas wielka diva, Krystyna…

W rozmowie z detektywem Magnumem, ochroniarz zwrócił uwagę na pewien fakt.

– Dziwi mnie ta szczotka z blond włosami. Mirek od lat walczy z łysieniem. Jedyne, co ma bujne, to wąs.

Policjanci z Miami przepytali szlagierową divę.

– Nie ma sensu go szukać – zdradziła, zakręcając na palec włosy. – Mirek ma po prostu dość sławy. Nie wytrzymał i zwiał.

Specjaliści po chwili wysnuli pierwsze wnioski. Każdy z nich poszedł innym tropem.

– Przyznaj się, co z nim zrobiłaś – rzekł detektyw Magnum do Krystyny. – Twoje włosy są na miejscu zaginięcia!

– To nie ona – przerwali mu policjanci z Miami. – Być może Mirosław faktycznie nie wytrzymał presji sławy.

– Mylicie się – Kojak wymierzył palec w ochroniarza. – Mirosław od dawna przeszkadzał ci w adorowaniu jego żony, prawda?

Który z nich ma rację i dlaczego?

Detektywi TVS (fot. TVS)
Detektywi TVS (fot. TVS)

Poznaj rozwiązanie zagadki!

Magnum niesłusznie oskarżył Krystynę – jej włosy były w garderobie, bo artystka z niej korzystała przed swoim koncertem. Za sprawą zniknięcia Mirosława Z. musiał stać ochroniarz. Był on jedyną osobą, którą Mirosław musiał minąć w drodze do garderoby. Detektyw Kojak od razu zauważył podejrzaną czułość, z jaką ochroniarz odnosił się do żony artysty.

Chcesz wchodzić w skórę detektywa częściej? Oglądaj najlepsze detektywistyczne seriale i rozwiązuj zagadki na antenie TVS!

Policjanci z Miami – pn-czw 8:50, 20:20

Kojak – pn-czw 9:50, 21:25

Magnum – pn-czw 10:55, 22:45

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close