Region

Dąbrowa Górnicza: Napadł na kobietę w biały dzień [WIDEO] Trwają poszukiwania sprawcy. Prezydent miasta wyznaczył nagrodę

Policjanci zajmujący się zwalczeniem przestępczości przeciwko mieniu pod nadzorem prokuratury, prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania rozboju 22 stycznia 2019 roku o godz. 10.50 na ul. Majakowskiego w Dąbrowie Górniczej. Jeden z idących chodnikiem mężczyzn, napadł na kobietę i chcąc wyrwać torebkę z dłoni, spowodował jej upadek. 

 

Na podstawie nagrań monitoringu miejskiego, policja publikuje fotografię oraz zarejestrowany materiał wideo z dnia 22 stycznia 2019 roku, z godz. 10.50 na ul. Majakowskiego, gdzie doszło do usiłowania rozboju na mieszkance Dąbrowy Górniczej.

Informacje na temat mężczyzny ze zdjęcia, policja prosi przekazywać do prowadzącego postępowanie kom. Szymona Stachowicza pod nr tel. 32 639 43 26 lub mailowo: ppm@dabrowa.ka.policja.gov.pl. Wszystkie informacje na temat zdarzenia można też przekazywać całodobowo pod nr tel. 32 6394 255 do dyżurnego dąbrowskiego garnizonu. Gwarantujemy anonimowość.

Prezydent miasta Dąbrowa Górnicza, wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 3 tys. zł za informacje, które przyczynią się do ujęcia sprawcy napadu.

źr. KMP Dąbrowa Górnicza

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close