AlarmRegion

Dąbrowa Górnicza: plantacja konopi indyjskich w mieszkaniu [WIDEO]

Policjanci z Katowic zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców zatrzymali dwóch mieszkańców Dąbrowy Górniczej, przy których znaleziono łącznie ponad kilogram marihuany. Jeden z nich w mieszkaniu urządził plantacje konopi indyjskich.

 

#WIOSNA chce zamykać kopalnie na Śląsku!? I dlaczego prezydent Mysłowic szuka truciciela kotów? Sprawdź najnowsze TOP 5 SILESIA FLESZ!

Policjanci w minioną środę weszli do jednego z mieszkań w Dąbrowie Górniczej. Na miejscu zastali dwóch mężczyzn. W trakcie przeszukania okazało się, że w mieszkaniu urządzono plantację konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli ponad 50 krzewów tej rośliny, przeszło kilogram gotowego suszu marihuany oraz urządzenia do oprawy roślin.

Mężczyznom postawiono już zarzuty. Wobec pierwszego z nich, przy którym znaleziono 20 gramów marihuany, zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Drugi z mężczyzn, który urządził plantację konopi indyjskich oraz posiadał znaczną ilość marihuany, został tymczasowo aresztowany. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Dąbrowie Górniczej.

Źródło: Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close