AlarmKategoriaRegionWiadomość dnia

Dąbrowa Górnicza: Staranował 11 samochodów [ZDJĘCIA, WIDEO]

Policjanci z Dąbrowy Górniczej zatrzymali mężczyznę, który terenowym BMW uszkodził 11 zaparkowanych samochodów. Mieszkaniec Będzina noc spędził w izbie wytrzeźwień.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 29 stycznia po godz. 21.00, w centrum dąbrowskiej dzielnicy Gołonóg. Dyżurny dąbrowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o terenowym BMW, taranującym samochody zaparkowane w rejonie Placu Bema.

Dąbrowa Górnicza: Staranował 11 samochodów [ZDJĘCIA] (fot.KMP Dąbrowa Górnicza)
Dąbrowa Górnicza: Staranował 11 samochodów [ZDJĘCIA] (fot.KMP Dąbrowa Górnicza)
Na miejscu zdarzenia zjawili się policyjni wywiadowcy. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, który próbował oddalić się z rozbitego samochodu. 38-latek był agresywny.

Mieszkaniec Będzina trafił do izby wytrzeźwień. Pobrano mu krew do badania, którego wyniki dadzą odpowiedź na to, czy był trzeźwy lub nie znajdował się od wpływem innych, niedozwolonych substancji.

Kierowca BMW uszkodził w sumie 11 samochodów. Trwa szacowanie strat. Mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji drogowej, jednak niewykluczona jest zmiana kwalifikacji czynu.

 

(źródło: KMP Dąbrowa Górnicza)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close