AlarmRegionWiadomość dnia

Dachowanie na A4 w Gliwicach: Policjanci wyciągnęli z wraku 4 osoby

Dwóch policjantów wyciągnęło z rozbitego wraku rodzinę. Podróżujące samochodem cztery osoby uległy wypadkowi na autostradzie A4 w Gliwicach.

Dwaj policjanci ze świętochłowickiej komendy, wracając po służbie do domu zauważyli przewrócony na autostradzie A4 samochód osobowy. Przy samochodzie stała grupa osób, która starała się obrócić pojazd na koła. Policjanci zatrzymali się przy wraku. Wewnątrz zobaczyli 4 osoby.

Stróże prawa natychmiast podjęli akcję ratunkową. Wybili przednią szybę i z pomocą świadków wyciągnęli rannego, krwawiącego kierowcę. Następnie wyciągnęli z pojazdu pozostałych członków rodziny, tj. 2 kobiety i dziecko.

Z uwagi na silne krwawienie, policjanci zastosowali opaskę uciskową na ręce mężczyzny, a następnie wezwali na miejsce straż pożarną oraz pogotowie. Do czasu przyjazdu służb, monitorowali stan zdrowia wszystkich poszkodowanych.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close