KrajRegion

Dawid z Jaworzna chce dojść do Morskiego Oka… odbijając jednocześnie piłkę [WIDEO]

Samo dojście do Morskiego Oka nie jest wyczynem, ale spacer i jednoczesne odbijanie piłki bez żadnych przerw już tak. Na taki pomysł wpadł pochodzący z Jaworzna Dawid Ziomek, zawodnik freestyle footballu, który szerszej publiczności jest znany z popularnych telewizyjnych talent show.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

– Myślę, że jest to dla mnie dużym wyzwaniem, bo ja nie zajmuję się stricte żonglerką, rekordami, tylko zajmuję się freestyle footballem, no i wcześniej nie próbowałem takich rzeczy, ale myślę, że dam radę. Zobaczymy! – mówi Dawid Ziomek, performer.

Co więcej Dawid nie tylko chce pokazać, że potrafi żonglować piłką, lecz również tym samym zwrócić uwagę na zbiórkę pieniędzy na leczenie córki przyjaciela, która choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Zbiórka środków na ten cel już trwa.

Tutaj wiadomo do takich rzeczy ciężej jest zachęcić ludzi, ale na pewno dużo ludzi pomoże, ogólnie można liczyć na ludzi, tak to powiedzmy. – mówi Dawid Ziomek, performer.

Dawid Ziomek ponad 30 razy stawał na podium różnego rodzaju prestiżowych zawodów sportowych. Występował ponad 1000 razy, a do Morskiego Oka wybiera się jeszcze w tym sezonie.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

PRZECZYTAJCIE TO i dwa razy się zastanówcie, zanim wrzucicie zdjęcie dziecka do sieci!

Luzowanie obostrzeń? OK, ale zasad trzeba przestrzegać. Śląska Policja zapowiada częstsze kontrole

Zatopione ulice i posesje, boisko, które spłynęło z wodą. Śląsk liczy straty po ogromnych burzach [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close