RegionWiadomość dnia

Dlaczego na widok policjantów wyrzucił swój portfel? Odpowiedź szybko znaleziono [ZDJĘCIA]

Rzadko zdarza się, aby na widok policjantów ktoś …wyrzucał swój portfel. A tak właśnie się stało w Myszkowie. Okazuje się, że mężczyzna, który portfela na widok policyjnego patrolu postanowił się pozbyć – miał ku temu ważny powód.

 

Do zatrzymania mężczyzny doszło podczas interwencji. Policjanci zwalczający przestępczość wśród nieletnich, patrolując miasto, zauważyli na Placu Dworcowym w Myszkowie, że znany im 20-latek, na ich widok wyjął portfel z kieszeni, odrzucił go za siebie i zaczął uciekać. Widząc to, policjanci od razu podjęli interwencję i ruszyli za nim. Po krótkim pościgu zatrzymali 20-latka. Chłopak próbował wmówić policjantom, że nie wie o co chodzi, a portfel nie należy do jego. Ale to, że wewnątrz znajduje się jego dowód osobisty…nie umiał już w żaden sposób wytłumaczyć.

Okazuje się, że mężczyzna, który portfela na widok policyjnego patrolu postanowił się pozbyć - miał ku temu ważny powód (KPP Myszków)
Okazuje się, że mężczyzna, który portfela na widok policyjnego patrolu postanowił się pozbyć – miał ku temu ważny powód (KPP Myszków)

Oprócz dokumentów należących do 20-latka, mundurowi znaleźli też biały proszek. Badanie przeprowadzone przez policjantów potwierdziło, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przesłuchania przyznał się do winy i usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
(WZ/KPP Myszków)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close