Region

Długie weekendy w 2020 roku. Zobacz, kiedy wziąć urlop

W 2020 roku czeka nas kilka długich weekendów ze względu na święta państwowe. Tak będzie między innymi od 4 do 6 stycznia, ponieważ 4 stycznia to sobota, a Święto Trzech Króli wypada w poniedziałek.

TOP 5 Silesia Flesz: Uzbierali w internecie dla okradzionej 99-latki PÓŁ MILIONA!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Wolne będziemy mieli także w weekend, który rozpoczyna się 11 kwietnia. Poniedziałek Wielkanocny wypada 13 kwietnia. Do tego będziemy mieli dłuższą majówkę. 1 maja wypada w piątek.

Z kolei w grudniu pierwszy dzień świąt wypada w piątek, więc czekają nas również trzy dni wolnego. Co jednak zrobić, żeby wydłużyć w 2020 roku swój weekend wykorzystując zaledwie kilka dni urlopu?

Można tak zrobić już w styczniu. Nowy rok wypada w środę, więc jeśli weźmiemy zaledwie dwa dni urlopu – na czwartek i piątek – czeka nas aż sześciodniowy wypoczynek (Święto Trzech Króli wypada w poniedziałek). Z dłuższego urlopu możemy też skorzystać w czerwcu. Wystarczy, że zaplanujemy urlop na piątek, 12 dnia miesiąca. W tym roku Boże Ciało wypada 11 czerwca, więc wykorzystując tylko jeden dzień „wolnego” mamy czterodniowy weekend.

Tegoroczne Święto Niepodległości wypada w środę. Jeśli zaplanujemy urlop na czwartek i piątek (12 i 13 listopada), będziemy mieli aż pięć dni wolnego.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

„Żebyś ścierwie je…y poroniła, ty lachonie wystawiający dupę”. Stalker z Uniwersytetu Śląskiego na razie bezkarny!

Najwięcej kabrioletów rejestruje się na Śląsku! Nie wierzycie? Sprawdźcie!

Marihuana zamiast pieczarek. CBŚP zabezpieczyło ponad 1200 krzaków

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Długie weekendy w 2020 roku. Zobacz, kiedy wziąć urlop”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close