KategoriaRegion

Dni Jastrzębia-Zdroju 2019 [PROGRAM] Wystąpią Dawid Kwiatkowski, Kasia Kowalska i Lady Pank

To będą wyjątkowe Dni Jastrzębia-Zdroju. Przez dwa dni mieszkańcy będą bawić się na stadionie miejskim przy dźwiękach polskiej muzyki rozrywkowej.

 

 

Skóra, fura i „foto-komóra” czyli nowe wozy śląskiej policji w TOP 5 SILESIA FLESZ!

12

Dni Jastrzębia-Zdroju 2019 odbędą się 14 i 15 czerwca. To będą dwa dni pełne muzyki najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej estrady.

Kto zagra dla nas podczas Dni Jastrzębia-Zdroju 2019?

W piątek zabawa rozpocznie się o godzinie 16.00. W pierwszej kolejności zaprezentują się młodzi, jastrzębscy artyści. O godz. 17.30 wystąpi Smolasty – polski wokalista, tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Zaś w piątkowy wieczór (godz.19.00) na scenie królował będzie Dawid Kwiatkowski – którego debiutancki album „9893” zapisał się w historii polskiej muzyki, jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą.

W sobotę obchody Dni Miasta rozpocznie tradycyjnie kolorowy korowód mieszkańców (godz. 15.30), który przejdzie ulicami miasta, spod głównej siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej aż na stadion miejski. Tam na jastrzębian czekać będzie szereg atrakcji. A na scenie w pierwszej kolejności (ok. godz. 16.15) pojawi się Kasia Kowalska – ceniona polska wokalistka, tworząca muzykę rockową i popularną. Nie zabraknie jej największych przebojów, ale i tych najnowszych, które zapowiadają jej nową płytę.

Tuż po niej wystąpi polski zespół muzyczny wykonujący rock alternatywny. Ørganek, o którym mowa, rozpocznie koncert ok. godz. 18.30 i nie mamy wątpliwości, że będzie to występ gorąco przyjęty przez jastrzębską publiczność.

Gwiazdą sobotniego wieczoru jest zespół Lady Pank – jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich grup rockowych. Koncert legendy polskiej muzyki z pewnością przyciągnie na stadion miejski wielopokoleniowe tłumy.

W tym roku odpłatny wstęp na Dni Miasta będzie wprowadzony tylko w sobotę. Kwota będzie symboliczna – 1 zł.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close