Region

Dni Piekar Śląskich 2019: wystąpią Monika Lewczuk, After Party i Andrzej Piaseczny

Wiemy kto wystąpi podczas Dni Piekar Śląskich 2019. Na scenie pojawią się m.in. Andrzej Piaseczny, After Party, Monika Lewczuk oraz Masajah.

 

 

Nie chcecie by Wasze dzieci zamieniły się w wirtualne zombie? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek TOP 5 Silesia Flesz!

Tegoroczne Dni Miasta odbędą się w dniach 12-14 lipca. Jak co roku, wydarzenie to zostanie zorganizowane na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 3.

Pod koniec zeszłego roku mieszkańcy miasta tworzyli zestawienie gwiazd, które chcieliby zobaczyć podczas Dni Piekar Śląskich 2019. Należy niestety zaznaczyć, że nie wszystkie życzenia piekarzan udało się spełnić.

Część zgłoszonych artystów była poza cenowym zasięgiem miasta, zaś w przypadku niektórych spotkaliśmy się z odmową ze względu na zaplanowane wcześniej trasy koncertowe. Pomimo trudności, udało się zebrać fantastyczną grupę wykonawców, którzy uświetnią lipcowe wydarzenie i z pewnością dostarczą piekarzanom mnóstwa wrażeń.

Dni Piekar Śląskich 2019 potrwają trzy dni

12 lipca

Mesajaha,
Smolastego,
Kartky’ego,
Tymka
Tam Tam

13 lipca

laureaci konkursów MDK, Festiwalu SPI nie ŚPI, a także piekarski zespół Tukej
Monika Lewczuk
After Party
DJ Gruca

14 lipca

Festiwal Integracyjny Skrzydła
Dawid Janiak
Blue Party
Cezary Pazura
Akurat
Andrzej Piaseczny.

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close