RegionWiadomość dnia

Do 30 czerwca zgłoszenia do konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna

Tylko do 30 czerwca br. można dokonać zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Celem konkursu jest promocja realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących wysokiej jakości przestrzeń publiczną, wzmacniających odporność na zmiany klimatu i poprawiających jakość życia mieszkańców regionu.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenie odbywa się poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, dostępny pod adresem: enpp.slaskie.pl.

Łączna pula nagród w konkursie wynosi 60 tys. zł. Laureatów wybierze jury składające się z członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej. Swoich faworytów wybiorą także mieszkańcy, którzy będą mogli głosować na swoje ulubione realizacje walczące o nagrodę publiczności. Wszystkie nominowane i wyróżnione realizacje zostaną zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu Towarzystwa Urbanistów Polskich.

Szczegółowe informacje o konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2021, m.in. warunki konkursu, można znaleźć na stronie npp.slaskie.pl.

Konkurs organizowany jest od 2000 roku przez Samorząd Województwa Śląskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział Katowice oraz Towarzystwem Urbanistów Polskich Oddział Śląski.

Źródło i foto: Slaskie.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Unijny Certyfikat COVID czyli paszport covidowy już od lipca. Jak go zdobyć?

Likwidacja oddziałów covidowych na Śląsku. Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej otwiera wszystkie oddziały

Szczepienia w szkołach. Uczniowie będą mogli się zaszczepić we wrześniu

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close