RegionWiadomość dnia

Do koncertu GUNS N’ ROSES na Stadionie Śląskim już tylko minuty! Fani nie mogą się doczekać! [WIDEO]

Będzie ich słychać bardzo daleko! Koncert GUNS N’ ROSES na Stadionie Śląskim już dosłownie za chwilę. Do Chorzowa przyjechali fani zespołu i muzyki rockowej z całego kraju i nie tylko.

 

-Przyznaję, że odpowiada moim klimatom i rodzice też mnie wychowali na takiej muzyce, więc jestem od dziecka zapoznana z takim klimatem – mówi Karolina, mieszkanka Opola. – To jest power, to jest moc, w ogóle koncerty są świetną akcją i dlatego bardzo się cieszymy, że tutaj jesteśmy. Czekaliśmy na to. Cieszymy się, że są supporty, które też się fajnie zapowiadają i czekamy na więcej – mówi Julia Fijołek mieszkanka Łodzi.

Ruszyła dodatkowa komunikacja miejska na koncert Guns N` Roses na Stadionie Śląskim

-Zespół mojej młodości, a teraz towarzyszę po prostu córce. Nadarzyła się okazja, więc korzystam – mówi Anna Kwiecińska i Wiktoria Kwiecińska, mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego. Nawet ci, którzy nie wybierają się na koncert, muszą się liczyć z utrudnieniami na drogach w pobliżu Stadionu Śląskiego. Od wczesnego popołudnia zamknięte są drogi dojazdowe do osiedla Tysiąclecia od strony ul. Chorzowskiej. W wielu miejscach będą obowiązywały zakazy zatrzymywania i postoju pojazdów.

-W przypadku utrudnień w ruchu będziemy kierować ruchem na skrzyżowaniach wobec czego należy wzmóc swoją czujność i bacznie obserwować to, co dzieje się na drodze – mówi podkom. Marzena Szwed, Wydział Ruchu Drogowego KWP w Katowicach.

Do godziny 21.00 będzie działała policyjna infolinia (32) 200 11 11, na której będzie można uzyskać informację na temat utrudnień w ruchu, a także aktualnej możliwości dojazdu do stadionu i późniejszego wyjazdu.
(Radosław Nosal)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close