KrajRegionWiadomość dnia

Druga osoba zmarła podczas festiwalu Pol’and’Rock. Zwłoki ojca znalazł syn [WIDEO]

Kolejna osoba zmarła podczas trwającego od trzech dni w Kostrzynie nad Odrą festiwalu Pol’and’Rock. W piątek pogotowie ratunkowe przetransportowało do szpitala 54-letniego mężczyznę bez funkcji życiowych. Mimo podjęcia działań ratunkowych mężczyzna zmarł. Trwa śledztwo w tej sprawie.

 

 

Na bogato! TOP 5 Silesia Flesz wozi Kajetan Kajetanowicz!

– Medycy, którzy przyjechali wezwani na sygnał, próbowali przez 40 minut reanimować tego mężczyznę. W szpitalu jednak mężczyzna zmarł. Od razu przystąpiliśmy jako policjanci do czynności, które zazwyczaj w tego rodzaju sytuacjach są wykonywane. Mam tu przede wszystkim na uwadze oględziny miejsca zdarzenia, namiotu, w którym został znaleziony przez swojego syna – mówi nadkom. Marcin Maludy, rzecznik KWP w Gorzowie Wielkopolskim.

 

– Wstępne czynności wykluczyły udział osób trzecich, natomiast oczywiście decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone – dodał.

 

Dzień wcześniej, również na polu namiotowym na festiwalu Pol’and’Rock znaleziono ciało 35-letniego mężczyzny. Przyczyny śmierci nie są znane. Wykaże je sekcja zwłok, która odbędzie w poniedziałek.

źródło: TVP Info
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close