KrajRegion

Dyrektorka zorganizowała w szkole symulację ataku terrorystycznego. Nikt o niej wcześniej nie wiedział. Jeden w uczniów wyskoczył przez okno

Dyrektorka zespołu szkół w Barczewie zorganizowała w swojej placówce symulację ataku terrorystycznego. O „akcji” nie wiedział nikt, ani uczniowie, ani nauczyciele, ani rodzice uczniów. Jeden z podopiecznych ratując się przed atakiem terrorystycznym wyskoczył przez okno. Dyrektorka placówki została odwołana.

 

Szlagierowa gwiazda prosi o pomoc! TOP 5 SILESIA FLESZ
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Niecodzienna sytuacja w Barczewie w woj. warmińsko-mazurskim. Dyrektorka tamtejszego zespołu szkół zorganizowała dla uczniów „pokaz” ataku terrorystycznego. Może nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że o symulacji wiedziała tylko ona sama.

Jak podaje Polsat News, gdy do budynku wkroczyli zamaskowani mężczyźni, wybuchła panika. Jeden z uczniów ratując się przed realistycznie wyglądającym „atakiem” wyskoczył przez okno.

Uczniowie tamtejszej szkoły zrelacjonowali, że byli przerażeni tym, co dzieje się w szkole. Akcję przeprowadzono 14 listopada. Również władze Barczewa nie zostały poinformowane o zamiarach dyrektorki. Burmistrz złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa narażenia na utratę życia i zdrowia uczniów i nauczycieli – czytamy na portalu Polsat News.

 

źr. Polsat News

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close