KrajRegionŚwiat

Dystrybucja filmu „Escape Room” wstrzymana! To pokłosie tragedii w Koszalinie

Dystrybucja filmu „Escape Room” w Polsce zostaje wstrzymana na czas nieokreślony – taką decyzję podjął dystrybutor filmu United International Pictures.

 

 

Kto biegał na golasa krzycząc SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU? I kto strzela do dzików jak do tarczy? Zobaczcie nowe TOP 5 SILESIA FLESZ!

 

Światowa premiera filmu „Escape Room” odbyła się 3 stycznia. W Polsce do kin produkcja miała wejść 11 stycznia, jednak po tragedii, do której doszło w Koszalinie, United International Pictures, dystrybutor filmu, wycofał jego premierę w Polsce na czas nieokreślony.

Escape Room to amerykański horror z 2019 roku w reżyserii Adama Robitela. Główne role w filmie zagrali Logan Miller, Deborah Ann Woll, Taylor Russell, Tyler Labine, Jay Ellis i Nik Dodani.

 

Film opowiada historię sześciu osób, które pewnego dnia otrzymują tajemnicze przesyłki z zaproszeniem do otwartego niedawno escape roomu.

W nagrodę za rozwiązanie zagadek logicznych i wyjście z pułapki mają otrzymać milion dolarów. Okazuje się jednak, że stawką w grze jest nie tylko majątek, ale również życie uczestników.

Przypominamy: w piątek, 4 stycznia, doszło do tragedii w escape roomie. W pożarze zginęło pięć nastolatek.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close