RegionWiadomość dnia

Dzieci w Bytomiu same zaprojektowały plac zabaw! Wyszło kapitalnie! [ZDJĘCIA]

Kto może wiedzieć lepiej, niż one same? Nic więc dziwnego, że w Bytomiu projekt nowego placu zabaw zlecono… samym dzieciom. I dały radę!

 

 

Nie damy wyciąć MUCHOWCA! TOP 5 Silesia Flesz w obronie lasu!

Nowe huśtawki, drabinki, a ściślej tor do parkouru będą miały dzieci zamieszkujące okolice ul. Zabrzańskiej w Bobrku. W ramach konsultacji społecznych dotyczących budowy placu zabaw, najważniejszy głos mieli najmłodsi.

Już wkrótce w Bytomiu – Bobrku powstanie nowy plac zabaw. -Władze miasta zaprosiły do rozmów dzieci, aby podzieliły się z nimi swoją wizją wymarzonej przestrzeni do zabaw i to one wybrały urządzenia, które zakupimy – mówi prezydent Mariusz Wołosz.

Dzieci w Bytomiu same zaprojektowały plac zabaw! Wyszło kapitalnie! (foto. UM Bytom)
Dzieci w Bytomiu same zaprojektowały plac zabaw! Wyszło kapitalnie! (foto. UM Bytom)

Podczas konsultacji przygotowano tablice z przykładowymi urządzeniami, a następnie przeprowadzono wśród dzieci głosowanie na sprzęt, który najbardziej im odpowiada. Milusińscy wybrali niezawodne huśtawki i drabinki do parkouru, na których będą mogli ćwiczyć swoją zwinność.

źródło: UM Bytom
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close