AlarmRegionWiadomość dnia

Dzieciobójstwo w Żorach! Zabiła noworodka z premedytacją?

Media o dzieciobójczyni z Żor dowiedziały się w styczniu tego roku. Sprawa wyszła na jaw po informacji od pracowników socjalnych o sytuacji życiowej kobiety. Poinformowali policję o tym, że nie są w stanie ustalić, co stało się z dzieckiem, które miało się urodzić na początku ubiegłego roku. Policja rozpoczęła śledztwo w tej zagmatwanej sprawie. 29-latkę zatrzymano.

 

Kobieta przyznała się podczas przesłuchania, że dziecko urodziło się żywe. Miała także zeznać, że zabiła je pod wpływem szoku poporodowego. 29-latka po zabójstwie zapakowała zwłoki do plastikowej skrzynki, a całość owinęła folią. To jej konkubent zakopał zwłoki. Nie wiedział jednak co w nich  jest, kobieta powiedziała  mu, że dokumenty.

 

Za zabójstwo dziecka pod wpływem szoku poporodowego kobiecie groziło 5 lat więzienia. Teraz najprawdopodobniej postawiono jej zarzut zabójstwa z premedytacją, za co grozi 8 lat, 25 lat albo nawet dożywocie w więzieniu. Akt oskarżenia wpłynie do sądu na przełomie maja i czerwca.

 

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close