AlarmRegion

Dziecko przyszło na świat w policyjnej asyście! Policja z Żywca eskortowała rodzącą matkę do szpitala

Policjanci z żywieckiej drogówki pilotowali samochód z rodzącą kobietą. O pomoc do mundurowych zwrócił się mąż przyszłej mamy. Policjanci nie zastanawiali się ani chwili – włączyli koguty i ruszyli jako asysta pędzącego do szpitala przyszłego taty.

 

Trojaczki z Rudy Śląskiej i parkowanie „na janusza”! Zobaczcie najnowsze TOP 5 SILESIA FLESZ

Policjanci z żywieckiej drogówki pełnili służbę w Żywcu na ul. Krakowskiej. W pewnym momencie podjechał do nich Mercedes. Kierowca samochodu powiedział mundurowym, że wiezie żonę, która zaczęła rodzić i poprosił ich o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala.

Policjanci widząc, że sytuacja jest poważna i nie ma już zbyt wiele czasu – a natężenie ruchu jest w mieście bardzo duże – bez chwili wahania podjęli się tego niecodziennego, ale pilnego pilotażu.

Zaistniałą sytuację zgłosili dyżurnemu. Włączyli sygnały uprzywilejowania i pomogli rodzącej w szybkim i bezpiecznym dotarciu do szpitala. Mały mieszkaniec Żywca już w pierwszych minutach życia mógł poczuć się jak prawdziwy VIP 😉

(WZ/KPP Żywiec)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close