RegionWiadomość dnia

Dzień Dziecka na rynku w Katowicach [WIDEO]

Dzień Dziecka na katowickim Rynku zaczął się deszczowo, ale jak tylko wyszło słońce to zabawa rozpoczęła się na dobre.

Bańki mydlane, zjeżdżalnia i malowanie twarzy to niektóre z atrakcji. Jednak Dzień Dziecka w Katowicach to również okazja do wzięcia udziału w finale akcji charytatywnej pod nazwą „Kilometry Dobra”. Do tej pory udało się zebrać ok. 84 tys. zł, a każda strona książki przeczytana w trakcie imprezy to kolejna złotówka.

Zobacz także: Festyn Rodzinny „I przez nas ma świat lepszy być” już za nami

Festyn Rodzinny „I przez nas ma świat lepszy być” już za nami! [ZDJĘCIA]

Wszystkie złotówki zostały wyklejone na płycie katowickiego Rynku. To pomoc dla dzieci ze świetlic Domu Aniołów Stróżów. Dzięki temu podopieczni „Aniołów” mogli wyjechać na wakacje i nie tylko.

Jak mamy dzieci w domu, to wiemy, że najważniejsze jest – jako rodzice – żebyśmy byli każdego dnia. A dodatkowe atrakcje oczywiście wspomagają ten proces. To bycie z dzieciakami na co dzień jest bardzo istotne. Chodzimy do lekarza, chodzimy do fryzjera, uczymy się, odrabiamy lekcje, jeździmy na wakacje. Staramy się tworzyć takie warunki, żeby dzieci rozwijały się zdrowo i szczęśliwie – Monika Bajka, Dom Aniołów Stróżów.

(Łukasz Kądziołka)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close