Region

Dzień Dziecka na Stadionie Śląskim. Co w programie?

Pokazy akrobatyczne, kursy tańca, a także malowanie twarzy, liczne animacje, dmuchańce oraz konkursy z nagrodami. Te oraz wiele innych atrakcji czekają na najmłodszych 1 czerwca na Stadionie Śląskim w ramach Dnia Dziecka. Wstęp wolny.

 

 

Piast Gliwice wygrałby nawet eurowybory? TOP 5 SILESIA FLESZ z wizytą u Mistrzów Polski!

To impreza dedykowana całym rodzinom, które szukają ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu ze swoimi pociechami. Najmłodsi będą mogli pobawić się na dmuchanych zjeżdżalniach, spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej czy na bramce celnościowej, a także obejrzeć pokazy taneczne dziecięcej Formacji Tanecznej Street Dance – Good Mood i pokazy akrobatyczne oraz wziąć udział w konkursach, w których do wygrania są ciekawe nagrody.

Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie możliwość bezpłatnego zwiedzania wnętrza stadionu wraz z opiekunami. Wejście będzie odbywać się na podstawie biletów dystrybuowanych na terenie imprezy.

Stadion Śląski aaprasza od godziny 10.00. Impreza odbędzie się na boisku treningowym Stadionu Śląskiego. Uczestnicy imprezy będą mogli również wejść na trybuny, poczuć się jak kibic i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wstęp wolny.

Organizatorami wydarzenia są spółka Stadion Śląski oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

 

źr. Stadion Śląski

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close