RegionSportWiadomość dnia

Ej, ogarnijcie ten dystans, reżim sanitarny i w ogóle ;) Finał sezonu w Beskidach to gotowy MEM o koronawirusie

Zamknięte lodowiska, miejskie ślizgawki oraz stoki narciarskie. To rzeczywistość, która czeka nas od poniedziałku. Według zapowiedzi rządzących taka sytuacja potrwa do 17 stycznia. Kto może wykorzystuje więc ostatnie chwile żeby aktywnie spędzić wolny czas na łyżwach, snowboardzie czy na nartach.

 

 

Najlepszy SYLWESTER? Tylko z Telewizją TVS! Emocje sięgną zenitu!

– Ze względu na to, że to jest ostatni dzień bo tam słyszeliśmy, że ma być ten lockdown, no to jak najbardziej będziemy korzystać ile się da – mówi Wiktoria mieszkanka Katowic. -Mamy jeszcze małe bliźniaki w wózeczku więc taką króciutką chwileczkę sobie pojeździmy i do domu – mówi Dorota mieszkanka Katowic.

– Właśnie dzisiaj myślałem, że warto chyba spróbować innych sportów zimowych też może biegówki, może ski tour, wtedy można bez wyciągu też poruszać się i pozjeżdżać. A tak będzie trzeba czekać – mówi Michał mieszkaniec Dąbrowy Górniczej.

28 grudnia zamykają wyciągi. Więc w Beskidy pojechali dzisiaj wszyscy. Absolutnie wszyscy
28 grudnia zamykają wyciągi. Więc w Beskidy pojechali dzisiaj wszyscy. Absolutnie wszyscy

-Tak się stało, że zamykają wszystkie stoki i jak widać wszyscy chcą się wyszaleć teraz ostatni dzień. Co mamy zrobić no korzystamy póki można. (- Tutaj było nawet dzisiaj ciężko podjechać do Szczyrku) – Ciężko było podjechać, ludzi naprawdę bardzo dużo. Liczymy na to, że po tym 17, 18 stycznia znowu będziemy mogli pojeździć, otworzą nam stokimówi Michał, mieszkaniec Tychów.

– Trudno, takie zarządzenie i trzeba to respektować w jakiś sposób nie. Jestem za. Jeśli tak zrobili to tak to trzeba stosować i nie ma innego wyjścia – mówi Józef mieszkaniec Pszczyny.

 

autor: Łukasz Majewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pierwsze szczepienie na COVID. „Czuję się bardzo dobrze”

Do jutra trwają zgłoszenia priorytetowej grupy „zero” do szczepień przeciw COVID-19

Tak dla przypomnienia. Nowe zasady bezpieczeństwa od 28 grudnia

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close