Region

Pierwsze szczepienie na COVID. „Czuję się bardzo dobrze”

Tuż po godzinie 8:30 w szpitalu MSWiA wykonano pierwsze szczepienie na COVID-19 w Polsce. Pierwszą Polką, która została zaszczepiona jest naczelna pielęgniarka CSK MSWiA w Warszawie Alicja Jakubowska. Tuż po szczepieniu pielęgniarka powiedziała, że czuje się bardzo dobrze.

Najlepszy SYLWESTER? Tylko z Telewizją TVS! Emocje sięgną zenitu!

Pierwsze szczepienie w Polsce wykonał dr Artur Zaczyński. Tuż po Alicji Jakubowskiej zaszczepiony został dyrektor prof. Waldemar Wierzba, który powiedział, że „kompletnie nic nie poczułem, to chyba z wrażenia”. Szczepionki przyjęli także ratownik medyczny Sławomir Butkiewicz, dr Artur Zaczyński i Angelika Aplas.

Teraz szczepienia ruszą w ponad 70 szpitalach w całej Polsce. Około godziny 10 szczepienia odbędą się w szpitalu MSWiA w Katowicach. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jako pierwsi szczepieni będą pracownicy ochrony zdrowia.

Fot. Adam Guz/KPRM

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

GKS Katowice będzie grał mecze na imponującym stadionie. Miasto rozpisało już przetarg

Brutalny napad w Psarach. Bandyci skatowali do nieprzytomności ekspedientkę [WIDEO]

Wszystkie karetki pogotowia będą żółte. Pierwsze cztery są już w Katowicach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close