AlarmKategoriaKrajRegionWiadomość dnia

Energylandia: Oficjalne otwarcie Speed Water Coastera, najwyższego i najszybszego wodnego coastera na świecie!

W Poniedziałek Wielkanocny (2 kwietnia), największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze, otworzył nowy Sezon 2018. Temu dniu towarzyszyły przedpremierowe przejazdy zupełnie nowym Speed Water Coasterem, jednak oficjalna premiera tej atrakcji odbędzie się w piątek 6 kwietnia, w dniu rozpoczynającym pierwszy weekend funkcjonowania Energylandii w nowym sezonie.

 

SPEED WATER COASTER

Po wybudowaniu w ubiegłym sezonie Speed Water Coastera, Energylandia przystąpiła do wykonania niezbędnych testów dopuszczających urządzenie do użytku. Przyszedł w końcu czas na oficjalną premierę długo oczekiwanej atrakcji!
Warto przypomnieć, że wysokość tej konstrukcji sięga 60 metrów, znów prędkość wagoników osiąga 110 km/h, dzięki czemu Speed Water Coastera można uznać za najwyższy i najszybszy na świecie wodny Roller Coaster. Szybkość łodzi pędzących z niebagatelnej wysokości wprost do wody, a także dwa spashe, które zaliczycie podczas całej trasy, dają niesamowite wrażenia. Wyjątkowości dodaje także fakt, że podczas przejazdu zobaczyć możemy panoramę Energylandii, a także malowniczego terenu, w którym powstał Park Rozrywki.

 

(źr: inf.prasowe)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close