AlarmRegion

Fałszywi pracownicy elektrowni grasują w Chorzowie! UWAŻAJCIE! [PORTRET PAMIĘCIOWY]

Do mieszkania seniorki zapukało dwóch mężczyzn, którzy podali się za pracowników elektrowni. Gdy kobieta wpuściła ich do mieszkania, podstępem odwrócili jej uwagę i ukradli pieniądze. Na podstawie zapamiętanego przez pokrzywdzoną rysopisu, powstał portret pamięciowy jednego z oszustów.

 

Trująca kiełbasa! Gdzie? I dlaczego policjanci zamieniają się w youtuberów! TOP 5 Silesia Flesz

Mężczyźni weszli do mieszkania 75-latki. Jeden z oszustów odwrócił uwagę seniorki, prosząc o udostępnienie gniazdek elektrycznych w innym pomieszczeniu. W tym czasie drugi ze sprawców ukradł znalezione w mieszkaniu pieniądze.

Według zeznań pokrzywdzonej, pierwszy z mężczyzn był w wieku ok. 30 lat, miał ok. 170 cm wzrostu, był szczupłej budowy ciała i krótkie włosy. Drugi z mężczyzn miał ok. 26 lat, 160 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, nosił okulary i był jasnej karnacji ciała. Obaj ubrani byli w odzież koloru ciemnogranatowego, na której prawdopodobnie były napisy „Energetyka” w kolorze żółtym.

Publikujemy portret pamięciowy jednego ze sprawców. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z chorzowskimi policjantami pod numerem telefonu 32 771 52 66 ,32 349 86 46 bądź 112. Informacje można również wysłać mailowo na adres: komendant@chorzow.ka.policja.gov.pl.

Fałszywi pracownicy elektrowni grasują w Chorzowie! UWAŻAJCIE! [PORTRET PAMIĘCIOWY]
Fałszywi pracownicy elektrowni grasują w Chorzowie! UWAŻAJCIE! [PORTRET PAMIĘCIOWY]
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close