RegionWiadomość dnia

Gdzie są wypłaty? Zrozpaczeni pracownicy Huty Częstochowa czekają na pieniądze!

Pracownicy Huty Częstochowa nadal mają problemy z wypłatami. Dziś powinni otrzymać pensje. W kasie ISD Częstochowa jest 120 tys. zł, a na płace, z pochodnymi (ZUS, podatki) potrzeba około 6 mln zł.

 

 

POMÓŻCIE MU!!! Pan Przemek z Rybnika ma w brzuchu 20-KILOGRAMOWY GUZ!!!

Syndyk masy upadłościowej huty złożył do Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych wniosek o wypłaty dla hutników. Ale rozpatrzenie wniosku potrwa kilka dni. Fundusz płaci maksymalnie do wysokości średniej krajowej.

Na szczęście jest wybrany dzierżawca. To Sunningwell International Polska, który ma zagwarantować płynność finansową. Wczoraj w Sądzie Rejonowym w Częstochowie odbyło się wysłuchanie potencjalnych dzierżawców, którzy przedstawili szczegółowe oferty. Do wcześniejszych oferentów Cognor Holding i Sunningwell International. dołączył Corween Investments Sp. z o.o. Liberty jest niechętny dzierżawie, chce od razu kupić hutę.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Taka sytuacja: Wchodzicie do sypialni, a tam… WIELKI PYTON!

Z Katowic do Watykanu. Chcą dać papieżowi elektryczny samochód! [WIDEO]

Kampania na Śląsku jak ONE MAN SHOW? Mateusz Morawiecki i długo, długo nikt[WIDEO]

W Hucie Częstochowa zatrudnionych jest jeszcze 1188 osób.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close