Region

Gdzie w województwie śląskim można skorzystać z bonu turystycznego?

Choć działa dopiero od wczoraj to już pobrano go ok. 78 tys. razy, a turyści wykorzystali go blisko 700 razy. Mowa o bonie turystycznym o wartości 500 zł na każde dziecko, z którego można korzystać od 1 sierpnia. A gdzie w województwie można skorzystać z bonu turystycznego?

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Bon turystyczny można aktywować na platformie PUE ZUS. Wystarczy po wejściu na PUE uzupełnić dane kontaktowe, aktywować bon i wtedy otrzymamy kod, za pomocą którego będzie można płacić.

Bon można wykorzystać do opłacenia między innymi pobytu w hotelu, pensjonacie, gospodarstwie agroturystycznym, czy na kolonii lub obozie harcerskim, a także obozie sportowym lub rekreacyjnym.

W internecie pojawiła się już strona, za pomocą której można łatwo sprawdzić, jakie podmioty z całego kraju akceptują bony turystyczne. Wystarczy wejść na poniższą stronę i wpisać miejscowość, która nas interesuje. W zaledwie kilka sekund na ekranie pojawią się nazwy miejsc, w których możemy wykorzystać bon.

https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Matka chłopczyka z Tychów usłyszała zarzuty! Dziecko miało poderżnięte gardło [WIDEO]

Senator zakażony koronawirusem! Zaapelował do osób, z którymi miał kontakt

Sensacyjny transfer! Artur Boruc wraca na polskie boiska! Zagra w Legii Warszawa

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close