RegionSport

GKS Katowice chce wpuścić zaszczepionych kibiców na mecz

GKS Katowice zmierzy się w poniedziałek, 7 czerwca ze Stalą Rzeszów. Sprzedaż biletów na ten mecz została już zakończona, a na trybunie może zasiąść 1862 widzów. Teraz GieKSa wystąpiła z wnioskiem o organizację meczu przy zwiększonej publiczności.

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

– W sobotę ukazało się nowe rozporządzenie Rady Ministrów, które przewiduje, że limity przy organizacji imprez nie dotyczą osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. W związku z tym w poniedziałek Klub złoży w Urzędzie Miasta Chorzów wniosek o zgodę na organizację meczu przy zwiększonej publiczności – czytamy na stronie klubowej.

GKS Katowice zapowiada, że jeśli uzyska odpowiednią zgodę, klub natychmiast uruchomi stacjonarną sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych. Przy zakupie niezbędne byłoby okazanie certyfikatu z Indywidualnego Konta Pacjenta.

– Pragniemy podkreślić, że Klubowi zależy, aby poniedziałkowy mecz został rozegrany przy maksymalnie licznej i zgodnej z prawem liczbie kibiców – czytamy w komunikacie GKS’u.

Źródło: GKSKatowice.eu

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Unijny Certyfikat COVID czyli paszport covidowy już od lipca. Jak go zdobyć?

Likwidacja oddziałów covidowych na Śląsku. Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej otwiera wszystkie oddziały

Szczepienia w szkołach. Uczniowie będą mogli się zaszczepić we wrześniu

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close