AlarmRegion

Gliwice: Cysterna wywróciła się na A4! Autostrada w Gliwicach zablokowana

Wypadek cysterny i ogromny korek na autostradzie A4 w Gliwicach w czwartek, 16 sierpnia. Na A4 w Gliwicach wywróciła się cysterna.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szaleńcy na motocyklach poszukiwani przez policję! [ZDJĘCIA]

Szaleńcy na motocyklach! Rozpoznajecie ich? Policja prosi o pomoc [ZDJĘCIA]

Wypadek cysterny na autostradzie A4 w Gliwicach miał miejsce na jezdni w stronę Wrocławia. Na A4 wywróciła się w czwartek, 16 sierpnia cysterna przewożąca paliwo. Wypadek spowodował korki – zablokowane są dwa pasy jezdni autostrady A4 w Gliwicach (kierunek Wrocław). Policja ruch przekierowuje pasem awaryjnym.

Wypadek cysterny na A4 w Gliwicach miał miejsce przed bramkami opłat. Wywróciła się cysterna z paliwem, ciągnięta przez samochód ciężarowy. Kierowcy na szczęście nic się nie stało – ale z cysterny, która wywróciła się na jezdnię – wyciekło paliwo. Strażacy muszą wyciek zneutralizować. Potem trzeba będzie postawić na kołach samą cysternę – utrudnienia po wypadku na A4 w Gliwicach mogą potrwać kilka godzin.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bytom może stracić miliony na modernizację miasta!

(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close