AlarmRegion

Gliwice: Makabra w hotelu! W jacuzzi znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny!

Tajemnicza śmierć dwóch osób w jednym z gliwickich hoteli. W pokoju hotelowym, w jacuzzi znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Obsługa hotelu w Gliwicach weszła do pokoju i odkryła zwłoki kobiety i mężczyzny w jacuzzi.

 

Pod ostrzałem! Strzelają do dzików, chcą „odstrzelić” władze JSW! TOP 5 Silesia Flesz

Jak powiedział nam podinspektor Marek Słomski, rzecznik gliwickiej policji, odkrycia dokonała obsługa jednego z gliwickich hoteli. Kobieta i mężczyzna mieli opuścić hotel o 17.00. Kiedy godzina wymeldowania minęła, pracownicy hotelu poszli sprawdzić, co się dzieje z hotelowymi gośćmi.

Za pomocą tzw. klucza technicznego weszli do środka. Tu dokonali makabrycznego odkrycia. W jacuzzi w hotelowym pokoju znaleziono zwłoki dwojga osób – kobiety i mężczyzny. 39-latek to mieszkaniec Gliwic, 34-letnia kobieta to mieszkanka województwa opolskiego. Według ustaleń śledczych, oboje znali się od kilku miesięcy.

Teraz policja i prokuratura wyjaśniają, jak doszło do śmierci kobiety i mężczyzny, znalezionych w hotelu w Gliwicach. Policja wyklucza działanie osób trzecich – na zwłokach nie było żadnych śladów, świadczących o tym, że do śmierci obojga mógł się ktoś przyczynić.

Niewykluczone – jak wynika z nieoficjalnych informacji – że śledztwo będzie prowadzone w kierunku śmiertelnego przedawkowania środków psychotropowych, lub rozszerzonego samobójstwa. To jednak tylko nieoficjalne hipotezy.

Dokładne okoliczności śmierci kobiety i mężczyzny, których zwłoki znaleziono w jacuzzi w hotelu w Gliwicach wyjaśni policja i prokuratura.
(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close