KrajRegion

Przechodził obok kontenera z używaną odzieżą i usłyszał wydobywający się z niego płacz dziecka. Postawił na nogi wszystkie służby

Pewien mężczyzna, przechodząc obok kontenera z używaną odzieżą, usłyszał płacz dziecka. Po rozcięciu kontenera przez straż pożarną, okazało się, że to lalka.

 

Pod ostrzałem! Strzelają do dzików, chcą „odstrzelić” władze JSW! TOP 5 Silesia Flesz

Kilka dni temu, zgłoszenie mieszkańca Niska (woj. podkarpackie) postawiło w najwyższej gotowości miejscowe służby – policjantów i strażaków. Mężczyzna na ulicy 1000-lecia, przechodząc obok kontenera z używaną odzieżą, usłyszał wydobywający się z jego wnętrza płacz dziecka. Natychmiast powiadomił policję. Mimo, że policjanci przysłuchując się odgłosom, podejrzewali, że może to być zabawka, a na kontenerze zauważyli kartkę z informacją, że do kontenera została wrzucona lalka, nie mogli opierać się jedynie na przypuszczeniach.

Ponieważ życie i zdrowie ludzkie jest największą wartością, zdecydowali sprawdzić, czy dobiegający z wnętrza głos na pewno nie należy do dziecka. Podjęli decyzje o wezwaniu straży pożarnej i rozcięciu kontenera.

Podczas rozcinania kontenera do funkcjonariuszy podeszła kobieta, która poinformowała, że poprzedniego dnia wrzuciła do niego lalkę na baterię. Wyjaśniła, że lalka od dawna była zepsuta i nie działała. Jednak po wrzuceniu do środka, zaczęła płakać. Kobieta próbowała skontaktować się z właścicielami kontenera. Gdy jej się to nie udało, zawiesiła na pojemniku kartkę o wrzuconej tam lalce.

 

źr. Policja Podkarpacka

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close