AlarmRegion

Gliwice: Martwy pies w zderzaku samochodu? Straż Miejska dostała szokujące zgłoszenie! [FOTO]

Strażnicy Miejscy w Gliwicach sami nie wierzyli w to, co słyszą. Zgłaszający twierdził bowiem, że w zderzaku jednego z zaparkowanych w mieście samochodów znajduje się „wbity” martwy pies! Na miejsce pojechał natychmiast patrol…

 

Robimy masę, czyli WIELKI TEST NIEMIECKICH SŁODYCZY w TOP 5 SILESIA FLESZ!

-Zgłoszenia o martwych zwierzętach otrzymujemy niestety dość często, dotyczą one dzikich zwierząt lub gołębi potrąconych przez samochody. Jednak z przypadkiem martwego zwierzęcia w zaparkowanym pojeździe zetknęliśmy się po raz pierwszy – mówią gliwiccy strażnicy miejscy.

 

We wtorek, 19 marca do Straży Miejskiej w Gliwicach wpłynęło zgłoszenie o martwym psie, który znajduje się w dolnej części zderzaka jednego z pojazdów, stojących przy ulicy Wybrzeża Armii Krajowej.

 

We wskazanym miejscu patrol strażników zauważył pojazd, w którym widoczne były zwłoki zwierzęcia, ale jak się okazało – nie psa, tylko zająca. Na miejsce strażnicy wezwali natychmiast policję. Teraz to policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie. Niewykluczone, że kierowca nawet nie zauważył, że ma martwe zwierzę, zaklinowane w przednim zderzaku.

 

Straż Miejska Gliwice/red.WZ
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close