AlarmRegionWiadomość dnia

Gliwice: Odstawił piwko i ruszył na uzbrojonego bandytę! Tajemniczy bohater spod sklepu poszukiwany [ZDJĘCIA, WIDEO]

Do napadu na sklep przy ul. bł.Czesława doszło w Gliwicach 8 grudnia – policja jednak dopiero teraz zdecydowała się na publikację zdjęć i wideo z całego zajścia. Zajścia dość nietypowego. Dwóch "miejscowych" panów raczyło się pod drzwiami sklepu spożywczego piwem. Nagle obok nich przeszedł mężczyzna z bronią w ręku i w kominiarce na głowie. Kiedy swoje drogi skierował do sklepu – jasnym stało się, że dwaj panowie są właśnie świadkami napadu!

 

 

ZDJĘCIA: Tajemniczy bohater w Gliwicach! Pan spod sklepu odłożył piwo i …sami zobaczcie!

 

 

Sprawca wszedł do sklepu przy ul. Bł. Czesława i grożąc pistoletem, zażądał wydania pieniędzy. Został spłoszony zdecydowaną odmową ekspedientki, ale przede wszystkim reakcją świadka, który rzucił się do obrony sklepu, ekspedientki i ruszył jak taran na podejrzanego. Mężczyzna, który jeszcze chwilę wcześniej raczył się pod sklepem browarem – okazał się wzorem odwagi i obywatelskich postaw i cnót – z gołym,i rękami rzucił się na bandziora, który prawdopodobnie był uzbrojony. Mężczyzna próbował zatrzymać napastnika, ten jednak wyrwał się i uciekł.

 

Sprawca usiłowania rozboju był w wieku od 25 do 30 lat, wzrostu 175 cm, szczupłej budowy ciała, twarz miał zasłoniętą kominiarką.

 

Jeśli ktoś z państwa ma podejrzenia co do osoby podejrzanego, gliwicka policja prosi o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Gliwicach osobiście, mailowo (kryminalny@gliwice.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie 32 33 69 255). Można przesyłać informacje za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej. Może też ktoś wie, kim jest tajemniczy bohater – bo tacy ludzie w dzisiejszych czasach zdarzają się już coraz rzadziej…

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close