AlarmRegionWiadomość dnia

Gliwice: Policja szuka kobiety, która zgubiła pieniądze! [ZDJĘCIA]

Policjanci z I komisariatu w Gliwicach proszą kobietę, która zgubiła znaczną sumę pieniędzy i prawdopodobnie pogodziła się już ze swoją stratą, o zgłoszenie się do jednostki przy ul. Kościelnej. W komisariacie czeka niespodzianka: gotówkę znalazła 40-letnia mieszkanka Gliwic i przekazała policjantom.

 

Z zapisu monitoringu wynika, że 20 września o godz. 11.55 kobieta idąca ul. Zwycięstwa zgubiła zwitek banknotów. Przeszło kilka osób i nie zauważyło pieniędzy leżących na chodniku. Spostrzegła je 40-letnia gliwiczanka, która natychmiast rozpoczęła poszukiwania właściciela zguby. Udała się do pobliskiego banku, pytając o osobę, która mogła zgubić gotówkę. Po nieudanych próbach ustalenia właściciela kobieta oddała pieniądze stróżom prawa. Policjanci poszukują więc właścicielki i proszą o kontakt z dyżurnym I komisariatu przy ul. Kościelnej 2, tel. (32) 336 94 01.

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close