SportWiadomość dnia

Górnik Zabrze – Wisław Kraków 1-0 do przerwy! Górnik walczy o puchary przy pełnych trybunach! [ZDJĘCIA]

Górnik Zabrze prowadzi do przerwy 1-0 z Wisłą Kraków w meczu ostatniej kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Bramkę na razie dającą „górnikom” zwycięstwo strzelił w 32. minucie Szymon Matuszek. Mecz, który może zdecydować o awansie Górnika Zabrze do europejskich pucharów ogląda na Zabrze Arena komplet publiczności!

Górnik Zabrze - Wisław Kraków 1-0 do przerwy! Górnik walczy o puchary przy pełnych trybunach! (fot.Radosław Nosal)
Górnik Zabrze – Wisław Kraków 1-0 do przerwy! Górnik walczy o puchary przy pełnych trybunach! (fot.Radosław Nosal)

Jeśli utrzyma się wynik w Białymstoku, gdzie Jagiellonia remisuje 1-1 z Wisłą Płock, to Górnik ma pewne europejskie puchary. Ale jeśli utrzyma się na dodatek wynik meczu w Poznaniu, gdzie Lech do przerwy przegrywa z Legią 0-1, to Górnik wskoczy na podium i zdobędzie brązowy medal sezonu 2017/2018!