RegionŚwiatWiadomość dnia

GOŚĆ TVS.PL: Europoseł chce zniszczenia Europarlamentu? Kim jest Dobromir Sośnierz? [WYWIAD]

W programie Gość TVS.PL miewamy literatów, ludzi sztuki, społeczników, ale i polityków. Ale takiego jeszcze nie mieliśmy. Żeby z nim porozmawiać – pofatygowaliśmy się aż do Brukseli. Bo to chyba najbardziej wyrazisty z polskich europosłów. Dobromir Sośnierz z Konfederacji zdaniem wielu szokuje kontrowersyjnymi tekstami. Tymczasem on sam mówi jasno – to nie moje, to eurobełkot przetłumaczony na ludzki język!

 

 

Kiedy jego czarne plakaty stylizowane na filmowego agenta Jamesa Bonda pojawiły się w Katowicach i aglomeracji – wywołały burzę. Żeby nie powiedzieć gorzej 😉 W obronie prawdziwych kobiet przeciwko feministkom, zniszczenie Parlamentu Europejskiego – to tylko niektóre „zawołania” kandydata Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dziwne? On sam, jako działający już poseł PE mówi, że jak najbardziej nie. Bo jako eurodeputowany zdążył poznać tyle absurdów rządzących europarlamentem, że starczyłoby na kilka sezonów Latającego Cyrku Monty Pythona.

 

Czy Unia Europejska nadaje się już tylko do likwidacji i czy sceptycyzm w ławach Parlamentu Europejskiego to dobre lekarstwo na choroby, które toczą zdaniem niektórych UE, o tym w rozmowie z Wojtkiem Żegolewskim w programie Gość TVS.PL – europoseł Dobromir Sośnierz.

 

autor: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close