Region

Groził pistoletem pracownikom szpitala w Chorzowie! Chciał zmusić lekarzy do zbadania swojej partnerki

W izbie przyjęć szpitala w Chorzowie mężczyzna groził bronią personelowi. Chciał zmusić lekarzy do zbadania jego partnerki.

 

Piast Gliwice wygrałby nawet eurowybory? TOP 5 SILESIA FLESZ z wizytą u Mistrzów Polski!

Jak ustalili policjanci, mężczyzna przyszedł do szpitala ze swoją partnerką i poprosił o zbadanie jej przez lekarza. Okazało się jednak, że kobieta nie jest ubezpieczona i będzie musiała pokryć koszty badania, zażądał on wykonania badania bezpłatnie.

Gdy personel izby przyjęć starał się mu wyjaśnić, że bez wniesienia opłaty takie badanie jest niemożliwe, wtedy mężczyzna wyjął przedmiot przypominający pistolet i zaczął grozić pracownikom. Po chwili jednak wraz z partnerką opuścili szpital.

Kryminalni szybko namierzyli awanturników. Para nie dawała jednak za wygraną i zabarykadowała się w mieszkaniu. Dopiero dzięki wsparciu strażaków mundurowi weszli do mieszkania, w którym zastali pijanych awanturników. 33-latek został zatrzymany.

W trakcie przeszukania policjanci odnaleźli również pistolet, którym groził on personelowi szpitala. Broń ta zostanie poddana teraz specjalistycznym badaniom. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close