AlarmRegion

Groźny pożar kamienicy w Bytomiu. Ewakuowano 17 osób

Groźny pożar kamienicy w Bytomiu. Pożar wybuchł w mieszkaniu przy ulicy Brzezińskiej. Strażacy ewakuowali 17 lokatorów kamienicy.

 

 

Będziemy płacili kaucję za plastikowe butelki? Odpowiedź w TOP 5 SILESIA FLESZ

Pożar w kamienicy w Bytomiu wybuchł w budynku wielorodzinnym przy ulicy Brzezińskiej w sobotę, 11 maja późnym wieczorem. W ogniu stanęło mieszkanie na trzecim piętrze. Na miejsce natychmiast wezwano straż pożarną. Strażacy ewakuowali z płonącego budynku 17 osób.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. W akcji, która zakończyła się po 1.00 w nocy brało udział 10 zastępów straży pożarnej. Strażacy walczyli z czasem bo zachodziło duże prawdopodobieństwo rozprzestrzenienia się ognia. Sytuację udało się na szczęście opanować.

Strażacy podejrzewają, że przyczyną pożaru mogła być instalacja elektryczna. To jednak dokładnie sprawdzi biegły z zakresu pożarnictwa. Mężczyzny, do którego należy mieszkanie na szczęście nie było w domu.

Lokatorzy nad ranem wrócili do swoich mieszkań – strażacy sprawdzający pogorzelisko nie stwierdzili już żadnego zagrożenia.

autor: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close