RegionWiadomość dnia

Groźny wypadek na obwodnicy Piekar Śląskich! [ZDJĘCIA]

Groźny wypadek w Piekarach Śląskich na obwodnicy miasta. Na drodze wojewódzkiej nr 911 zderzyły się trzy samochody. Ranny 59-latek został zabrany do szpitala.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, czy śląskie jest gotowe na koronawirusa!?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Dzisiaj (7.02) tuż po godzinie 12:00 na piekarskiej obwodnicy doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się w nim trzy samochody osobowe. Jak ustaliła wstępnie póki co drogówka – kierowca Renault Kangoo prawdopodobnie jechał zbyt szybko na śliskiej nawierzchni i uderzył w stojące w korku Renault Scenic, które „dobiło” w stojące przed nim w zatorze BMW.

Policjanci wszystkich kierowców z wypadku zbadali alkomatem – wszyscy byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia dolegliwości zgłaszał 59-latek, który kierował bmw. Policjanci apelują o rozwagę za kierownicą, szczególnie gdy warunki atmosferyczne potrafią być zdradliwe.

Groźny wypadek w Piekarach Śląskich na obwodnicy miasta. Na drodze wojewódzkiej nr 911 zderzyły się trzy samochody. Ranny 59-latek został zabrany do szpitala. (fot.KWP Katowice)
Groźny wypadek w Piekarach Śląskich na obwodnicy miasta. Na drodze wojewódzkiej nr 911 zderzyły się trzy samochody. Ranny 59-latek został zabrany do szpitala. (fot.KWP Katowice)
źródło: KWP Katowice
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Czego Polacy szukają w Google? [LISTA POPULARNYCH HASEŁ W 2019r.]

Niesamowite! Pierwsze w historii wybudzenie ze śpiączki w Tarnowskich Górach

Wyjątkowa moneta kolekcjonerska NBP z bursztynem: 100-lecie zaślubin Polski z Bałtykiem

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close