KrajRegion

Guma do żucia powodem ataku kierowcy toyoty na kierowcę fiata

Awantura pomiędzy kierowcą samochodu marki Toyota, a kierowcą fiata pandy. Powód? Wyrzucona przez szybę guma do żucia.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie (5 sierpnia,) tuż po godzinie 15.00 w miejscowości Zasole w Gminie Brzeszcze (powiat oświęcimski). W trakcie podjętych czynności policjanci ustali, że 51 – letni mieszkaniec Wadowic, jadąc samochodem marki Toyota ulicą Łęcką, w pewnej chwili dostrzegł , że z poprzedzającego go samochodu marki Fiat Panda, dziecko wyrzuciło zużytą gumę do żucia. Guma uderzyła w szybę toyoty, co wzburzyło mieszkańca Wadowic. Kierowca znacznie przyspieszył, wyprzedził fiata, a następnie zatrzymał się na środku jezdni.  37 – letni mieszkaniec Oświęcimia, który kierował fiatem również się zatrzymał. Widząc jednak zmierzającego w jego kierunku, zdenerwowanego mężczyznę, jednym przyciskiem zaryglował drzwi pojazdu, uchylił jedynie szybę, aby móc dowiedzieć się, co wywołało wzburzenie mężczyzny.

Kierowca toyoty zaczął szarpać za drzwi pojazdu i w dosadnych słowach przekazując informację na temat wyrzuconej gumy do żucia, która znalazła się na jego pojeździe. Następnie widząc, że oświęcimianin wyjął telefon komórkowy, aby powiadomić policję, chwycił jego lewą rękę i wykręcił, powodując złamanie kości ręki i przedramienia. Policję wezwała podróżująca wraz z 9 – letnim dzieckiem znajoma oświęcimianina.

Szczegóły sprawy zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego dochodzenia.

 

(źr: KWP Kraków)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close