AlarmKrajRegion

Hotelowa dopłata za bachora? Skandaliczny rachunek z Karpacza!

Pani Agnieszka, która wybrała się wraz z córką do jednego z pięciogwiazdkowych hoteli w Karpaczu otrzymała paragon do zapłaty, na którym było napisane „Hotelowa dopłata za bachora”. Wpis kobiety wywołał sporą burzę na facebooku, hotel przeprosił, ale niesmak pozostał.

 

 

Szok i niedowierzanie! Ludzie walczą ze szczurami o ubikację! Zobaczcie w TOP 5 Silesia Flesz!

Opublikowane wczoraj na profilu facebookowym zdjęcie zostało udostępnione zaledwie w kilkanaście godzin ponad 700 razy. Pod nim pojawiło się wiele komentarzy, większość atakująca hotel. Użytkownicy pisali między innymi: „Bardzo słabe :/ mam nadzieję, że hotel odpowiednio zareaguje na tą sytuację…”, „no co za gamonie”. Nie brakuje też komentarzy… popierających hotel.

Foto: Screen z Faceeboka

Do wpisu bardzo szybko ustosunkował się Green Mountain Hotel, który przeprosił panią Agnieszkę za zaistniałą sytuację. Zapowiedział także, że wpis na paragonie to „wynik niefrasobliwego i nietaktownego komentarza jednego z pracowników i wypadek poniżej wszelkiej krytyki, który absolutnie nie powinien mieć miejsca”. Hotel zapowiedział już wyciągnięcie konsekwencji wobec autora paragonu.

„Dopłata za bachora”. Skandaliczny rachunek z Karpacza!
„Dopłata za bachora”. Skandaliczny rachunek z Karpacza!
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close